Колектив Косівської дільниці Снятинського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» придбав автомобіль для ЗСУ
Сьогодні, у кожного свій фронт - хтось зі зброєю в руках захищає нашу державу, хтось займається волонтерством, хтось надає посильну допомогу ЗСУ. Кожен із працівників Косівської дільниці Снятинського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» розуміє, кому ми завдячуємо сьогоднішнім днем, тож допомога для ЗСУ стала частинкою щоденного життя нашого колективу. Вони не лише фахівці своєї справи, але й надзвичайно активні у питанні допомоги військовим. Весь колектив - 140 працівників організовано за два дні зібрали кошти і купипи автомобіль ГАЗ 66 для ЗСУ.
«Сподіваємось, що автомобіль зможе врятувати життя тих, хто щоденно рятує наше» - зазначили працівники Косівської газкантори.
Голова районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма подякувала працівникам Косівської дільниці Снятинського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» за їх плідну роботу та побажала насамперед якнайшвидшої перемоги над ворогом, миру, незламності духу та єдності на шляху розбудови рідної держави. Бо тільки разом ми незламні, непереможні та сильні!