Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча група продовжує проводити інформаційні заходи у районі щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу»

Дата: 08.03.2023 15:37
Кількість переглядів: 118

Фото без опису
Робоча група із представників районної військової адміністрації, Національної поліції та районного центру комплектування та соціальної підтримки. продовжують ознайомлювати населення району про проєкт з формування бригад «Гвардії наступу».

Фото без описуСьогодні, 8 березня, інформаційний захід відбувся  в Косівській територіальній громаді де представники робочої групи  поспілкувалися з студентами та професорсько-викладацький складом Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Фото без описуДолучитися до лав можуть кандидати віком від 18 до 60 років чоловіки і жінки та всі особи, які в добровільному порядку виявили бажання приєднатися до однодумців для наближення нашою перемого над ворогом.  
Людина, яка бажає проходити службу в тій чи іншій бригаді, може звернутися в ЦНАП Косівської міської ради. У ЦНАПі наявні три представники: поліції, національної гвардії та прикордонної служби, де добровольцям нададуть  кваліфіковану допомогу та пояснять умови, специфіку проходження саме в тій бригаді, яка її цікавить. 

Також можна звернутися на гарячу лінію (080 010 00 20) або подати свою заявку через офіційний сайт.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора