Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Людмила Сірко взяла участь в нараді щодо організації спроможної мережі закладів охорони здоров'я

Дата: 24.03.2023 10:25
Кількість переглядів: 170

Фото без опису
Під головуванням міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка відбулася селекторна нарада з керівниками обласних та Київської міської державних адміністрацій і керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров'я.

Івано-Франківщину представляли заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, в. о. директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак та інші фахівці ДОЗ ОДА.

На нараді йшлося про організацію спроможної мережі закладів охорони здоров'я.

Як зазначив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, створюючи госпітальні округи, варто керуватися новими підходами та основними критеріями, такими як: доступність, якість і безоплатність медичних послуг. Також серед основних аспектів - забезпечення гідної заробітної плата медичному персоналу і фінансова спроможність закладу при раціональному використанні ресурсів, які в Україні через воєнний стан - обмежені.

Також міністр наголосив, що якщо лікарня не ввійде у спроможну мережу, то це не означає її закриття чи припинення контактування з НСЗУ.

Йшлося й про маршрут пацієнта. Адже цей етап медичної реформи передбачає, що більш прості випадки лікуватимуть на місцях, а спеціалізовану медичну допомогу надаватимуть на вищому рівні. І вже в залежності від складності випадку та захворювання, пацієнта доставлятимуть саме в ту лікарню, де є відповідні висококваліфіковані фахівців, необхідне обладнання та ліки, щоб надати якісну медичну допомогу.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора