Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дані про щеплення: де шукати та як отримати

Дата: 28.03.2023 15:22
Кількість переглядів: 192

Фото без опису
Українці, які змушені змінювати місце проживання через війну, часто не мають при собі всіх необхідних медичних документів. В останні роки дані про щеплення вносять в електронну систему охорони здоров’я.

Якщо ваші щеплення чи щеплення вашої дитини не були внесені в цю систему, записи про них можуть бути в: «Історії розвитку дитини» (форма № 112/о), «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о), «Медичній карті амбулаторного хворого» (форма № 025/о), електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ), Міжнародному свідоцтві про вакцинацію, довідці про проведені щеплення чи інших медичних документах, що містять відомості про проведені щеплення.

Зателефонуйте в медзаклад, де у вас була підписана декларація, та попросіть пошукати ці документи, скласти на їхній основі довідку про щеплення та вислати вам.

Якщо вам не вдасться документально підтвердити проведені щеплення, вважатиметься, що ви їх не робили. Вакцинацію доведеться починати спочатку.

Це абсолютно безпечно і є стандартною практикою в усьому світі.

Якщо ви знаходитеся за кордоном, то вакцинуватися необхідно відповідно до календаря щеплень країни, в якій ви перебуваєте.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора