Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З Івано-Франківщини на потреби армії відправили понад 7 тис. м куб. деревини

Дата: 12.04.2023 09:54
Кількість переглядів: 168

Фото без опису
Деревину та іншу лісопродукцію доставлено на передову для будівництва оборонних споруд та укриттів, а також на дрова. Лісівники нашої області забезпечили потреби військових безкоштовно.

Про це під час наради в облдержадміністрації повідомив заступник голови ОДА Віталій Ільчишин.

Загалом же розглядалося питання реформування лісової галузі. Директор Карпатського лісового офісу державного підприємства «Ліси України» Володимир Бадзян розповів, що передбачається ліквідація 24 обласних управлінь лісового та мисливського господарства та утворення 9 міжрегіональних обласних управлінь лісового та мисливського господарства. Крім того, буде ліквідовано 158 лісогосподарських підприємств та утворено єдине державне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліси України», до складу якого ввійдуть 158 філій. 13 філій в Івано-Франківській області увійдуть до Карпатського лісового офісу, так само як і 12 філій із Закарпатської та 11 Львівської областей.

Відтак Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України формуватиме політику галузі, Державне агентство лісових ресурсів України – реалізовуватиме цю політику, міжрегіональні обласні управління лісового та мисливського господарства – забезпечуватимуть державний контроль галузі, а ДП «Ліси України» стане незалежним господарюючим органом.

Володимир Бадзян також зазначив, що місцеві податки та збори, які платили державні лісогосподарські підприємства, після реформування будуть сплачуватися до бюджетів тих самих громад, сільських та селищних рад, оскільки головні структурні підрозділи (лісництва) не ліквідуються та не об’єднуються. Тобто рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів та податок за лісові землі відповідно до чинного законодавства і далі буде перераховуватися до місцевого бюджету за місцезнаходженням лісової ділянки. Податок на доходи фізичних осіб, нарахований працівникам структурних підрозділів (лісництв, нижніх складів тощо), перераховуватиметься до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора