Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В обласній військовій адміністрації презентували проєкт «Безпека кожного у спільних рішеннях»

Дата: 21.04.2023 09:47
Кількість переглядів: 357


Відбулася зустріч заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко із  представниками Благодійного фонду  «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та Міжнародної організації з міграції, де було акцентовано увагу на питаннях співпраці щодо протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім'ї, надання необхідної допомоги переселенцям, які  постраждали від збройної агресії росії проти України.

 

Захід відбувся за участю керівників та фахівців служби у справах дітей обласної державної адміністрації, департаменту соціальної політики ОДА, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції громад облдержадміністрації.

«Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення росії на територію України. Є жінки та діти, які змушені були покинути своє рідне житло.  З перших днів війни Івано-Франківщина стала однією із областей, до якої почали прибувати тисячі людей у пошуках безпечного місця перебування. На Прикарпаття переселилися понад 150 тисяч внутрішньо переміщених людей. А міжнародні та гуманітарні благодійні організації завжди допомагали  та допомагають переселенцям,  нашим Збройним силам України, а також тим військовослужбовцям, котрі отримали поранення, сім’ям, які втратили своїх близьких Захисників та Захисниць»,  -  розповіла Людмила Сірко.

Посадовиця подякувала представникам міжнародних благодійних організацій за гуманітарну допомогу, якою благодійники забезпечують потребуючих, які проживають на Прикарпатті.

Представники Благодійного фонду  «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та Міжнародної організації з міграції презентували спільний проєкт «Безпека кожного у спільних рішеннях», який реалізовуватимуть на Івано-Франківщині за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.  

Під час зустрічі узгоджувалися напрямки психологічної, юридичної, гуманітарної, медичної допомог, надання необхідних послуг із транспортування та забезпечення соціальним житлом ВПО. Йшлося про надання необхідної допомоги переселенцям, особам постраждалим від торгівлі людьми,  гендерно-зумовленого насильства та насильства пов’язаного з війною.  

Обговорювали питання проведення інформаційних сесій, тренінгів, онлайн-курсів для найбільш вразливих груп ВПО, їх дітей, дітей позбавлених батьківського піклування, безробітних, трудових мігрантів, учнівської, студентської молоді, соціальних працівників, психологів та освітян.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора