На благодійному аукціоні у Косові Владика Юліан придбав два лоти
На запрошення голови Косівської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми участь у благодійному аукціоні на підтримку 10-ої гірсько-штурмової бригади взяв Преосвященний Єпископ Коломийський та Косівський Юліан.
«Сьогодні у цьому гостинному залі кожен з нас має нагоду пришвидшити перемогу над споконвічним ворогом. Вірю, що спільними зусиллями ми подолаємо окупанта, а Україна стане оновленою державою, доєднавшись до родини європейських країн», - такими словами Владика звернувся до учасників благодійного заходу.
Керуючий Коломийською Єпархією ПЦУ і сам не залишився осторонь жвавого розпродажу унікальних експонатів. Його Преосвященство придбав картину «Зима у Карпатах», виконану у техніці живопису, а також ікону Святих Апостолів Матвія, Івана, Марка та Луки, виконану у старовинній техніці іконопису левкас. Лоти надали Космацька територіальна громада та приватний підприємець, начальник ТзОВ «Рожнівський сількомунгосп» Володимир Пучко відповідно.
На благодійний аукціон Владика Юліан прибув у супроводі отця декана УГКЦ Романа Іванюлика, митрофорного протоієрея Ростислава Близнюка, митрофорного протоієрея Володимира Левицького, протоієрея Василя Дійчука, ієрея Василя Павлюка, протодиякона Антона Трачука, а також члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії ПЦУ Дмитра Нагірняка.
Більше фото за посиланням