Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вступна кампанії до військових вишів та закладів фахової передвищої військової освіти у 2023 році

Дата: 01.05.2023 15:38
Кількість переглядів: 187

Фото без опису
Стисло про хронологію вступної кампанії до військових вишів та закладів фахової передвищої військової освіти у 2023 році.

До 1 червня територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) прийматимуть заяви, здійснюватимуть відбір вступників з-поміж цивільних осіб та оформлення документів.

До 15 травня у військових частинах триватиме приймання рапортів вступників, відбір і оформлення документів на військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу .

До 1 липня документи вступників мають надійти до приймальних (відбіркових) комісій вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (ВНП ЗВО) та закладів фахової передвищої військової освіти (ЗФПВО).

До 20 липня вступники можуть подати документи безпосередньо до приймальних комісій ЗФПВО, ВВНЗ та ВНП ЗВО.

З 20 по 30 липня відбуватиметься конкурсний відбір на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» і ступенів вищої освіти «молодший бакалавр» та «бакалавр».

31 липня – кінцевий термін зарахування до військових вишів і ЗФПВО.

Особливості організації вступної кампанії

Конкурсний відбір вступників віком до 30 років для здобуття фахової передвищої та вищої освіти здійснюється приймальними (відбірковими) комісіями, в тому числі і виїзним складом, в місцях, визначених рішенням командування ВВНЗ, ВНП ЗВО та ЗФПВО, із суворим дотриманням заходів безпеки, спрямованих на збереження здоров’я та життя вступників.

У разі неможливості оформлення особової справи в ТЦК та СП за місцем проживання (перебування на обліку) цивільні особи мають право подати заяву та відповідні документи на вступ безпосередньо до приймальної комісії ВВНЗ, ВНП ЗВО та ЗФПВО у зручний спосіб: або особисто, або з використанням засобів поштового зв’язку чи електронною поштою. Оформлення особових справ таких вступників здійснюється безпосередньо у ВВНЗ, ВНП ЗВО та ЗФПВО.

Крім того, цивільна молодь, а також військовослужбовці, за відсутності можливості здійснення первинного медичного огляду військово-лікарською комісією за місцем військової служби, проходять остаточний медичний огляд вступників військово-лікарською (льотно-лікарською) комісією безпосередньо у ВВНЗ, ВНП ЗВО або ЗФПВО під час проходження вступних випробувань.

Умови вступу:

Вступники до ВВНЗ, ВНП ЗВО та ЗФПВО на базі повної загальної середньої освіти мають змогу обирати бажаний формат участі у конкурсному відборі з кількох варіантів:

вступного випробування, що передбачає очне оцінювання знань вступника з трьох (двох – для ЗФПВО) конкурсних предметів, форму і порядок проведення якого визначає ВВНЗ, ВНП ЗВО у Правилах прийому;

результатів національного мультипредметного теста 2022 чи 2023 року або зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років з трьох (двох для ЗФПВО) конкурсних предметів у будь-яких комбінаціях.

Вступники до ВВНЗ та ВНП ЗВО для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» на базі ступеня вищої освіти «бакалавр» беруть участь у конкурсі за результатами єдиного вступного іспиту (співбесіди з іноземної мови) та фахового іспиту, форму й порядок проведення яких визначає ВВНЗ, ВНП ЗВО в Правилах прийому.

Всі вступники на навчання до ЗФПВО, ВВНЗ і ВНП ЗВО складають іспит із фізичної підготовки та проходять професійно-психологічне обстеження.

Довідник для вступників до військових вишів і ЗФПВО-2023 за посиланням:

https://www.facebook.com/DepartmentMilitaryEducationScienceMOD.UA/posts/545103844473046


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора