Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Попри війну, продовжуємо ремонт доріг на Прикарпатті

Дата: 07.06.2023 11:29
Кількість переглядів: 71

Фото без опису
Про стан утримання автомобільних доріг загального користування йшлося на онлайн-нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації - начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук з головами районних військових адміністрацій, головами територіальних громад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів та територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Висвітлили дане питання в. о. директора ДП «Дороги Прикарпаття» Леся Вітовська та заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області Михайло Новосільський.

Зауважувалося, що на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області та штучних споруд на них передбачено фінансування з державного бюджету в розмірі 358,5 млн грн, з них 25 млн грн – це капітальні видатки та на експлуатаційне 333,5 млн грн – це експлуатаційне утримання.

«Попри війну, важливим є забезпечувати продовження необхідного ремонту доріг, адже від якісних доріг залежить розвиток економіки регіону. Задля цього скеровуватимемо фінансовий ресурс із державного та місцевих бюджетів», - наголосила Світлана Онищук.

Йшлося про обстеження мостів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення області, подання на погодження до Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України переліку мостів для здійснення капітального ремонту.

До Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України подано пропозиції задля здійснення капітального ремонту та відновлення трьох прикарпатських мостів. Також оголошено чотири процедури закупівлі на здійснення експлуатаційного утримання всіх автомобільних доріг загального користування місцевого значення області, зокрема і зимове утримання.

Розповіли й про важливість робіт із ліквідації незначних руйнувань земляного полотна, укріплення узбіч, встановлення дорожніх знаків, світлофорних об'єктів, проведення дорожньої розмітки, а щодо місць концентрації ДТП – заходів щодо забезпечення дорожнього руху та опрацювання питань із ліквідації небезпечних високих з'їздів на дорожніх ділянках. Здійснюються роботи з експлуатаційного утримання доріг, - а це забезпечення аварійного проїзду.

Голови територіальних громад озвучили проблемні питання щодо ремонту доріг державного та місцевого значення. Йшлося про комісійне обстеження прикарпатських автомобільних доріг державного та місцевого значення області, встановлення доріг, які перебувають у вкрай незадовільному стані, потребують саме ремонту та додаткового фінансування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора