Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Уряд розширив перелік обов'язкових для надання через ЦНАП адміністративних послуг для ветеранів та їхніх родин

Дата: 14.06.2023 13:56
Кількість переглядів: 67

Фото без опису
Відповідні зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523 “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” внесено на засіданні Уряду у п'ятницю, 9 червня.

Відтак, для ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України, особам з інвалідністю внаслідок війни стануть доступні послуги у ЦНАПах, зокрема, щодо встановлення статусів, видачі/заміни посвідчень, продовження дії документів, призначення грошової допомоги чи компенсації тощо.

Як зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, надання належного і якісного сервісу ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам полеглих Воїнів є одним із пріоритетних завдань, визначених Урядом в межах формування комплексної ветеранської політики.

Для цього Мінветеранів вже реалізує окремі партнерські проєкти з місцевими органами влади щодо відкриття “єдиних вікон” для ветеранів. Крім того, Міністерство провело навчання для 1015 адміністраторів ЦНАПів усіх областей України щодо якості надання адмінпослуг цим категоріям осіб, нагадала Юлія Лапутіна.

“Цифровізація ветеранських послуг та їх доступність – у пріоритеті Мінветеранів. Держава та суспільство мають бути готовими до масового повернення українських Захисників і Захисниць після перемоги, сприяти їхній якісний і беспроблемній реінтеграції до родин, своїх громад. А людиноцентричний підхід до надання послуг дозволить зміцнити соціальну єдність та додасть стійкості державі. Дякую всім за готовність до співпраці з Мінветеранів”, – наголосила міністр Юлія Лапутіна.

Ухвалений документ розроблено фахівцями Міністерства у справах ветеранів України на виконання кроку 242 Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік, а також для приведення чинного розпорядження №523 у відповідність до Закону України від 15.03.2022 № 2121-IX.

mva.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора