Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Рівний-рівному: Мінветеранів запрошує ветеранів та членів їхніх сімей на роль помічника ветерана

Дата: 21.06.2023 15:05
Кількість переглядів: 107

Фото без опису
Міністерство у справах ветеранів України з 26 червня відкриває електронну подачу заяв на конкурсний відбір кандидатів на помічників ветерана в межах пілотного проєкту із запровадження в Україні Інституту помічника ветерана.

Участь у конкурсі можуть взяти ветерани й ветеранки, а також члени їхніх родин, які готові за принципом “рівний-рівному” допомагати іншими Захисникам і Захисницям України легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати належні послуги та соціальні гарантії, пройти програми підвищення кваліфікації та працевлаштуватись тощо.

Після конкурсного відбору заяв успішні кандидати проходитимуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані у Сервісному офісі у справах ветеранів в одній з областей, що беруть участь у пілотному проєкті – Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській.

Подача заяв на участь у конкурсі розпочнеться 26 червня та відбуватиметься виключно через інформаційний портал Е-ветеран (тут ставимо гіперлінк на сторінку подачи заяви та у дужках саму адресу сайту https://eveteran.gov.ua).

Ми чекаємо на вашу заяву на участь, якщо Ви:

• ветеран війни, член сім’ї ветерана, постраждалий учасник Революції Гідності, член сім’ї загиблого (померлого) ветерана, член сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України та перебуваєте на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни;

• маєте ступінь освіти не нижче молодшого бакалавра;

маєте Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);

• відчуваєте в собі сили стати центром ветеранського життя у своїй територіальній громаді.

Для заповнення заяви Вам потрібно мати:

• електронний підпис: файловий ключ, апаратний ключ або Дія.Підпис;

• документ про освіту;

• членам сім’ї ветерана – документ, що підтверджує родинні зв'язки.

Далі Вам слід авторизуватися у кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису, покроково заповнити онлайн-форму заяви та пройти онлайн тестування. Підписати заяву за допомогою електронного підпису.

Покрокову інструкцію як це зробити – дивіться у нашій інфографіці нижче, або за посиланням (https://is.gd/Ce120M).

Важливо!

Якщо заяву подає член сім'ї, ветеран має погодити її, наклавши свій електронний підпис. Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві, несе заявник. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде перевірено наявність статусу. Подати можна не більше однієї заяви від особи. Відправлену заяву відредагувати не можна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора