Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності стати учасником міжнародного проекту з питань просування експорту

Дата: 04.07.2023 10:07
Кількість переглядів: 100

Фото без опису
В рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку (ЦСР)», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) проводиться анкетування експортоорієнтованих суб’єктів підприємницької діяльності області.

Мета анкетування - допомогти бізнесу у пошуку партнерів, налагодженні співпраці, розширенні ринків збуту, подоланні бар’єрів при здійсненні експортної діяльності, відновленні втрачених експортних потужностей через близькість воєнних дій, що загалом сприятиме наданню ефективної підтримки для сталого відновлення української економіки та експорту.

Таку інформаційно-консультаційну підтримку у сфері зовнішньоекономічної діяльності безкоштовно надаватиме Консультаційний центр з питань експорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (далі-Центр)

Кому надаватиметься підтримка. Щоб скористатись підтримкою Центру, потенційним учасникам необхідно пройти анкетування.

Для участі у проекті просимо зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності до 20. 07. 2023 року заповнити анкету, за посиланням: https://forms.gle/HDBKArfWXvAfRU8eA

Ваша інформація допоможе Центру виявити проблемні питання щодо відновлення виробничої та експортної діяльності місцевих та переміщених підприємств, організувати міжгалузеві консультації на обласному рівні, навчання, зустрічі з провідними експортерами області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора