Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Безоплатна дерматовенерологічна допомога військовим: запущено вебдодаток, який дозволяє надавати дистанційні консультації

Дата: 07.07.2023 13:01
Кількість переглядів: 110

Фото без опису
Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток «Derm Guard». У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу. Враховуючи умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується. 

Відтепер кожен військовий на фронті може отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю. Їм достатньо зайти на сайт, заповнити коротку форму, додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки й натиснути кнопку «Відправити». Протягом 12-24 годин лікарі підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

 До надання допомоги військовослужбовцю можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено. Це, своєю чергою, позитивно вплине на процес лікування безпосередньо в зоні бойових дій. 

Ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від «Derm Guard». Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно. 

Завдяки співпраці засновників вебдодатка з партнерами зі США та за підтримки МОЗ, дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для дерматологічної допомоги на 500 тисяч доларів. Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу. 

Представники «Derm Guard» наразі закінчують комплектування так званого подологічного кіту – набору лікарських препаратів для лікування та профілактики захворювань ніг. Така медикаментозна допомога надзвичайно актуальна, враховуючи те, що військовим нерідко доводиться днями проводити у вологому взутті, без можливості зняти берці та попрати шкарпетки. 

 

Довідка: Якщо ви – лікар-дерматовенеролог та бажаєте доєднатись до команди «Derm Guard», щоб допомогти українським військовим – перейдіть за посиланням та натисніть кнопку «Приєднатися». 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора