Василь Жмендак провів засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при РВА
Сьогодні, 27 липня 2023 року, у Косівській районній військовій адміністрації відбулося засідання координаційного центру підтримки цивільного населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації Василя Жмендака.
На засіданні внесли зміни до складу координаційного центру підтримки цивільного населення, обговорили проблемні питання щодо забезпечення належного функціонування таких консультативних центрів (офісів) при територіальних громадах району.
«Наше спільне завдання - напрацювати механізм координації й оперативно реагувати на виклики, спричинені повномасштабною війною», – наголосив Василь Жмендак.
Слід додати, що робота центру спрямована на вирішення питань соціального захисту, надання психосоціальної, гуманітарної, медичної, правової допомоги тощо.
Центр слугуватиме інструментом взаємодії між територіальними громадами, обласною владою та міжнародними й громадськими організаціями та координуватиме надання різнобічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, ветеранам та іншим категоріям громадян, які постраждали від російської агресії.
Нагадаємо, що координаційні центри підтримки цивільного населення створено в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я.