Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРООН в Україні підсилює стійкість територіальних громад Прикарпаття

Дата: 02.08.2023 16:19
Кількість переглядів: 100

Фото без опису
Вчора, 1 серпня, заступник заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко та начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської ОДА Ігор Фіняк передали матеріально-технічне обладнання від ПРООН в Україні для тергромад Івано-Франківщини.

Під час здійснення передачі Богдан Футерко висловив подяку регіональній координаторці ПРООН в Івано-Франківській області Лесі Попелюх за сприяння та допомогу в реалізації цієї важливої ініціативи. Дане обладнання має велике значення для територіальних громад області, оскільки воно сприятиме підвищенню ефективності та розвитку цифрової інфраструктури у регіоні, що, у свою чергу, позитивно вплине на подальший розвиток та модернізацію різних сфер громадського життя.

Фото без опису

Принагідно, Леся Попелюх зазначила, що передача обладнання відбувається в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, наданої через Посольство Великої Британії в Україні у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією. «Техніка спрямована на потреби територіальних громад області, зокрема щодо надання адміністративних, соціальних, медичних та освітніх послуг, підтримки стійкості громад в умовах війни та сприянні інклюзивному, цифровому та сталому відновленню. В цей день ми передаємо ноутбуки, зарядні станції, моноблоки для забезпечення потреб громад». Також регіональна координаторка подякувала за обопільну співпрацю Богдану Футерку та представникам управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА.

«Наша плідна робота та спільні зусилля у галузі цифрового розвитку, надання широкого спектру державних послуг громадянам відіграють важливу роль у досягненні наших цілей в Івано-Франківській області», – наголосив начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської ОДА Ігор Фіняк.

 

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора