Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стартував Третій щорічний конкурс історій "Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці"

Дата: 11.08.2023 16:42
Кількість переглядів: 81

Фото без опису
З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну українці об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи влади, організації громадянського суспільства та бізнес щодня разом сумлінно працюють, щоб наближати таку потрібну усім нам Перемогу.

Конкурс історій покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їх спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної України.

Підсумком конкурсу стане формування Збірника історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який відобразить успіхи такої співпраці та надихатиме майбутні тристоронні ініціативи.

Якщо ви маєте досвід втілення ініціативи/проєкту із залученням трьох секторів, поділіться вашою історією, заповнивши форму Анкети для участі у конкурсі до 14 вересня 2023 включно.

Головною умовою історії, аби вона потрапила до Збірника, має бути відповідність чотирьом критеріям:

1) у проєкті/ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;

2) проєкт/ініціатива почався або продовжився після початку повномасштабного вторгнення;

3) інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;

4) проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

Також, про окремі історії, що увійдуть до Збірника, будуть відзняті відеоролики.

Втілення проєкту відбувається в рамках «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України» за участі Міністерства культури та інформаційної політики України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національної соціальної служби України разом з Центром демократії та верховенства права, ІСАР Єднання, Українським незалежним центром політичних досліджень та Агентством США з міжнародного розвитку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора