Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю, можуть отримати державну підтримку в розмірі до півмільйона гривень

Дата: 31.08.2023 15:00
Кількість переглядів: 152

Фото без опису
Громадські об'єднання, що надають соцпослуги людям з інвалідністю, можуть отримати у 2023 році державну підтримку в розмірі до 500 тис. грн

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю приймає конкурсні проєкти до 7 вересня поточного року.

Участь у конкурсі можуть взяти громадські об’єднання, які не менше року провадять статутну діяльність, надають соціальні послуги за місцем проживання, сприяють зайнятості осіб з інвалідністю та їх залученню до місцевої спільноти. Йдеться про такі послуги, як:

· соціальний супровід сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах;

· підтримане проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю;

· домашній догляд;

· денний догляд;

· натуральна допомога (надання необхідних товарів та послуг для комфортного побуту);

· соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці;

· соціальна адаптація;

· переклад жестовою мовою;

· фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, з інтелектуальними, сенсорними, фізичними, моторними, психічними та поведінковими порушеннями.

Для участі в конкурсі потрібно подати відповідну заяву та опис проекту через електронну систему проведення конкурсу (програмний модуль«Е-Конкурси»  платформи ВзаємоДія). Під час реєстрації конкурсних пропозицій електронна система автоматично присвоїть учаснику унікальний код реєстрації у системі. Це – сигнал того, конкурсну пропозицію отримано.

В описі до проєкту важливо вказати, як забезпечуватиметься безпека учасників проекту, а також як проєкт буде реалізовуватися в разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану.

На фізичну (вул. Фролівська 6/8, корпус 15А, м. Київ, 04070) та електронну (info@ispf.gov.ua, сканкопії) адреси Фонду соціального захисту потрібно надіслати такі документи: оригінали кошторисів витрат, необхідні для виконання проєкту; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію установчих документів громадського об’єднання (статут/положення), копію витягу з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних.

Уся вичерпна інформація про умови участі в конкурсі –на сайті Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю .

Контакти для додаткової інформації: (044)293-17-63, е-mail: vvgoi@ispf.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора