Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Де можна вакцинувати дитину від кору

Дата: 20.09.2023 14:17
Кількість переглядів: 125

Фото без опису
В Україні від початку 2023 року реєструють зростання кількості випадків кору – дуже заразного та небезпечного захворювання, від якого можна уберегтися завдяки вакцинації.

Для повного захисту дітям потрібні дві дози вакцини від кору, краснухи та паротиту (КПК) в 1 рік (перше щеплення) та в 6 років (друге щеплення). 

Якщо дитина з якоїсь причини пропустила перше чи друге щеплення, їх потрібно наздогнати якнайшвидше. Якщо вона старша 7 років та не має жодної дози вакцини, їй потрібно зробити два щеплення з мінімальним інтервалом в 1 місяць. Щеплення безкоштовні для всіх дітей до 17 років включно.

Зробити щеплення можна в одному з 193 пунктів нашої області. Шукайте перелік адрес Івано-Франківщини за посиланням: http://surl.li/jxmbc 

Там, де доступ до стаціонарних пунктів є ускладненим або неможливим, працюють мобільні бригади. Вони також вакцинують дітей, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися та організовані колективи (освітні заклади, дитячі оздоровчі табори тощо). 

Для виклику мобільної вакцинальної бригади необхідно залишити заявку за телефоном регіонального координатора – (096) 841 54 06

Захистіть дітей від серйозної хвороби. Вакцина є!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора