Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Як перевірити сплату страхових внесків онлайн

Дата: 05.10.2023 15:41
Кількість переглядів: 111

Фото без опису
Перевірити чи сплачує роботодавець за вас страхові внески можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України або у мобільному додатку “Пенсійний фонд”.

Для цього: 

- зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua

- увійдіть в свій особистий кабінет, авторизувавшись зручним для вас способом: за допомогою кваліфікаційного електронного підпису (#КЕП), Дія.Підпис, системи GOV.ID або за логіном і паролем, який можна отримати в сервісному центрі територіального органу Фонду.

- в особистому кабінеті оберіть розділ «Мій страховий стаж», щоб перевірити, скільки ви набули страхового стажу.

Зверніть увагу!

У цьому розділі відображаються відомості щодо страхового стажу набутого у період з 1 січня 2004 року – дати набрання чинності Законом України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», яким запроваджено поняття «страховий стаж».

Зайдіть в розділ «Моя заробітна плата», щоб побачити суми заробітної плати (доходу), на яку нараховано єдиний соціальний внесок (#ЄСВ).

Контролюйте інформацію про сплату ЄСВ роботодавцем та набутий страховий стаж.

У разі необхідності на вебпорталі Фонду ви можете замовити довідки ОК-5 або ОК-7 та отримати їх в паперовому чи електронному вигляді (за бажанням).

Важливо! 

Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам подаються роботодавцями щокварталу (із розбивкою по місяцях звітного кварталу) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора