Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

МОМ збільшуватиме підтримку щодо забезпечення житлових потреб переселенців на Прикарпатті

Дата: 20.11.2023 14:11
Кількість переглядів: 120

Фото без опису
Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко зустрілася із представниками Міжнародної організації міграції (МОМ). 

Під час зустрічі обговорювали питання щодо покращення житлових умов внутрішньо переміщених людей. 

Йшлося про потребу у створенні додаткових житлових місць для ВПО, а також можливість проведення реконструкцій існуючих приміщень, ремонт приміщень, які тривалий час не використовували, переобладнання їх під житло та будівництво нових об’єктів.

Мовилося й про організацію виконання постанови Кабінету міністрів України від  01.09.2023 № 930 «Про деякі питання функціонування місць тимчасового проживання  внутрішньо переміщених осіб»,  порядок функціонування місць тимчасового проживання ВПО та моніторинг потреб у ремонті й облаштуванні МТП.

«Місця тимчасового проживання мають забезпечувати переселенцям гідні та безпечні умови, особливо у тих випадках, коли йдеться про осіб з інвалідністю, людей похилого віку та дітей. Обласною військовою адміністрацією опрацьовуються питання щодо проведення ремонтів у місцях тимчасового перебування ВПО та приведення їх у належний стан», - зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця зауважила, що створення ефективної системи забезпечення ВПО житлом є критично важливим в осінньо-зимовий період. Тому ми спільно докладаємо зусиль, аби люди мали комфортне перебування у тимчасовому житлі.

Також йшлося про перевірку переліку закладів, поданих територіальними громадами, на відповідність критеріям вищевказаної постанови та визначення відповідальних осіб у районах, територіальних громадах, які працюватимуть під час моніторингових візитів у МТП.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора