Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

МОМ збільшуватиме підтримку щодо забезпечення житлових потреб переселенців на Прикарпатті

Дата: 20.11.2023 14:11
Кількість переглядів: 35


Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко зустрілася із представниками Міжнародної організації міграції (МОМ). 

Під час зустрічі обговорювали питання щодо покращення житлових умов внутрішньо переміщених людей. 

Йшлося про потребу у створенні додаткових житлових місць для ВПО, а також можливість проведення реконструкцій існуючих приміщень, ремонт приміщень, які тривалий час не використовували, переобладнання їх під житло та будівництво нових об’єктів.

Мовилося й про організацію виконання постанови Кабінету міністрів України від  01.09.2023 № 930 «Про деякі питання функціонування місць тимчасового проживання  внутрішньо переміщених осіб»,  порядок функціонування місць тимчасового проживання ВПО та моніторинг потреб у ремонті й облаштуванні МТП.

«Місця тимчасового проживання мають забезпечувати переселенцям гідні та безпечні умови, особливо у тих випадках, коли йдеться про осіб з інвалідністю, людей похилого віку та дітей. Обласною військовою адміністрацією опрацьовуються питання щодо проведення ремонтів у місцях тимчасового перебування ВПО та приведення їх у належний стан», - зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця зауважила, що створення ефективної системи забезпечення ВПО житлом є критично важливим в осінньо-зимовий період. Тому ми спільно докладаємо зусиль, аби люди мали комфортне перебування у тимчасовому житлі.

Також йшлося про перевірку переліку закладів, поданих територіальними громадами, на відповідність критеріям вищевказаної постанови та визначення відповідальних осіб у районах, територіальних громадах, які працюватимуть під час моніторингових візитів у МТП.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора