Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами Фізичної особи підприємця Пузікової Марії Романівни

Дата: 24.11.2023 10:36
Кількість переглядів: 103

Фото без опису
Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди

забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
 Фізичної особи підприємця Пузікової Марії Романівни

Повне найменування суб’єкта господарювання: Фізична особа-підприємець Пузікова Марія Романівна

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ФОП Пузікова Марія Романівна

Реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов'язкових платежів: 1853114605

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти суб’єкта господарювання: 78601, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Тиха, буд. 28, +380673402600, puzikovvv@gmail.com

Місцезнаходження об’єкта/проммайданчика: 78601, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Шевченка, буд. 1

Мета отримання дозволу на викиди: надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходить в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів гранично допустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: висновок відсутній, оскільки об´єкт не підпадає під дію Статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта: Фізична особа-підприємець Пузікова Марія Романівна порушує клопотання про видачу дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами автозаправної станції. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря відбуваються при наповненні резервуарів та зберіганні пального (дизпаливо, бензин, СВГ), заправці автотранспорту, опосвідченні та при ремонтних роботах . Джерелами викидів є  дихальні та запобіжні клапани резервуарів, паливно-роздавальні колонки, опосвідчення резервуарів, ремонт трубопроводів та зливні рукави.

Відомості щодо видів та обсягів викидів:          

На території ФОП Пузікова Марія Романівна виявлено 14 стаціонарних джерела викиду забруднюючих речовин. Під час наповнення резервуарів та зберігання пального (дизпаливо, бензин, СВГ), заправки автотранспорту, опосвідчення та при ремонтних роботах утворюються забруднюючі речовини, а саме: Неметанові леткі органічні сполуки /Вуглеводні граничні С1219 – 0,00172 т/рік; ‌Неметанові леткі органічні сполуки/Бензин (нафтовий,малосірчистий, в перерахунку на вуглець) – 0,08994 т/рік; ‌Неметанові леткі органічні сполуки/Бутан – 0,20161 т/рік; ‌Неметанові леткі органічні сполуки/Пропан – 0,20161 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються.

Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин. Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів. Нормативи граничнодопустимих викидів дотримуються, тому природоохоронні заходи для їх досягнення не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству. Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.06.2006 р. №309 та Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.05.2002 р. № 177.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди для суб’єкта господарювання направляти в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію за адресою: 76014, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вул. Грушевського, буд. 21, e-mail: oda@if.gov.ua.

 Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дати публікації в друкованих ЗМІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора