Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу на майже 100 мільйонів гривень

Дата: 18.12.2023 17:03
Кількість переглядів: 82

Фото без опису
Від старту ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 227 ветеранів і членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на майже 100 мільйонів гривень. Про це повідомили на Урядовому порталі.

За підсумками п’ятнадцятої хвилі подачі заяв було визначено 66 переможців. Вони отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 29 мільйонів гривень.

Більшість із них займатимуться підприємництвом у Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській областях.

Відповідно до умов програми учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий із їх подружжя можуть отримати такі гранти:

• до 250 тисяч гривень, до 500 тисяч гривень та до 1 мільйона гривень – для ветерана за умови створення одного, двох та чотирьох робочих місць відповідно;

• до 250 тисяч гривень та до 500 тисяч гривень – для другого з подружжя ветерана за умови створення одного та двох робочих місць відповідно.

Щоб отримати грант від 500 тисяч гривень до 1 мільйона гривень ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки.

Зокрема, такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30. Тобто отримувач гранту має вкласти у свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом із бізнес-планом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора