Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Архівний відділ Косівської районної державної адміністрації інформує як правильно оформити звернення до архіву

Дата: 18.12.2023 17:05
Кількість переглядів: 250

Фото без опису
Звернення до архіву може бути усним чи письмовим.

Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою.

Подати письмове звернення до архіву можна трьома найпоширенішими способами - звичайною поштою, електронною поштою або ж безпосередньо в архівному відділі.

Для отримання інформації в архівах у зверненні зазначають:

- прізвище, ім’я, по батькові громадянина;

- місце проживання громадянина;

- суть порушеного питання (із зазначенням хронологічних рамок запитуваної інформації, тобто вказати, за які роки потрібна інформація) та, у разі потреби, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно підписуватися заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження (ст. 5 Закону України «Про звернення громадян»).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора