Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Архівний відділ інформує: внесені зміни до Переліку типових документів

Дата: 17.01.2024 15:58
Кількість переглядів: 148

Фото без опису
З ініціативи Державної архівної служби України продовжують вноситися зміни до нормативно‑правових актів, які мають на меті покращити ведення діловодства державними та приватними установами.

Наказом Міністерства юстиції України від 4 січня 2024 року №40/5 були внесені зміни до наказу Міністерства від 12 квітня 2012 року №578/5 «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій із зазначенням строків зберігання документів». Зміни внесені з метою приведення нормативно-правового акту у відповідність до Конвенції про права осіб з інвалідністю, Цивільного, Земельного та Податкового кодексів України, законів України «Про офіційну статистику» та «Про електронні довірчі послуги».

Зміни до Переліку типових документів переважно стосуються зберігання документів, пов’язаних із фінансовою звітністю та обчисленням і сплатою обов’язкових платежів. Також до Переліку внесені терміни  «КЕП – кваліфікований електронний підпис» та «КСЗІ – комплексна система захисту інформації».

Наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора