Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До відома суб’єктів господарювання, які займаються вирощуванням та реалізацією сільськогосподарської продукції

Дата: 29.01.2024 15:56
Кількість переглядів: 60

Фото без опису
◀️ У період дії воєнного стану збільшилась кількість звернень осіб, які планують експортувати сільськогосподарську продукцію.

Експорт продукції рослинного походження в Україні відіграє важливу роль не тільки для надходження грошових коштів і наповнення бюджету, але й дає можливість забезпечити продовольством інші країни.

◀️ Для здійснення експорту об’єктів регулювання суб’єкту господарювання необхідно зареєструватись у територіальному органі Держпродспоживслужби за місцем реєстрації.

Також варто зазначити, що після внесення особи до загальнодержавного реєстру, експортер може оформляти фітосанітарні документи за місцем знаходження вантажу по всій території України.

◀️ Для проведення реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання на території області, експортеру необхідно звернутись до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області або безпосередньо до фітосанітарного інспектора закріпленого в зоні обслуговування.

◀️ Для проведення реєстрації необхідно подати:

- заяву про проведення перевірки та реєстрацію особи;

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

◀️ Державний фітосанітарний інспектор протягом 5 робочих днів з моменту надходження заяви про проведення перевірки та реєстрацію особи, здійснює перевірку об'єктів регулювання. Перевірка здійснюється шляхом інспектування, огляду, обстеження, відбору зразків для аналізу та фітосанітарної експертизи об'єктів регулювання.

За результатом процедури перевірки приймається рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації особи протягом 10 робочих днів. Рішення про відмову в реєстрації надається особі у письмовій формі.

◀️ Підставами для прийняття рішення про відмову у реєстрації особи може бути:

- невідповідність поданих документів;

- виявлення зараження об'єктів регулювання, потужностей виробництва регульованими шкідливими організмами;

- відсутність у особи можливостей та потужностей для виконання фітосанітарних заходів, а також виявлення недостовірної інформації, зазначеної в заяві.

◀️ Плата за реєстрацію не стягується.

◀️ У разі внесення змін до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, особа зобов’язана подати реєстратору протягом 10 робочих днів відповідну інформацію у письмовій формі для внесення змін у "Загальнодержавному реєстрі осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора