Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Актуальні виклики: Розвиток системи підтримки ветеранів через ЦНАПи

Дата: 05.02.2024 15:32
Кількість переглядів: 84

Фото без опису
2 лютого відбулася сесія другого дня семінару-тренінгу, присвячена питанню налагодження процесу надання через ЦНАПи області послуг для ветеранів, захисників та захисниць і їх сімей.

Дводенний семінар організований Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», за підтримки уряду Великої Британії.

Відкрила захід заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко та висловила вдячність Програмі розвитку ООН за цінну співпрацю, яка допомагає нам крокувати вперед, реалізовувати пріоритетні завдання у підтримці наших ветеранів та їх сім'ей.

«Ми маємо працювати сьогодні єдиною командою задля підвищення результативності надання адміністративних послуг ветеранам війни та їх сім’ям. Актуальність ветеранських послуг, соціальний захист та інтеграція послуг через ЦНАПи - дуже важлива. В облдержадміністрації утворене управління ветеранської політики і ми спільно будемо працювати, щоб кожний захисник, захисниця, сім’ї загиблих, ветерани отримували належні послуги», – наголосила Людмила Сірко.

З вітальним словом також виступила регіональна координаторка Програми розвитку ООН в Україні Леся Попелюх, яка відзначила співпрацю Програми ООН із Івано-Франківською ОДА та спільні проєкти, які вже вдалося втілити в нашій області.

Директор департаменту соціальної роботи Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько розповів про державну політику надання адміністративних послуг ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Організаційне забезпечення надання через ЦНАПи послуг ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, суб'єктом надання яких є Мінветеранів, про це доповіла заступник начальника відділу з питань соціальної підтримки департаменту соціальної роботи Міністерства у справах ветеранів України Інна Павленко.

Онлайн та офлайн захід об’єднав понад 80 учасників, включаючи представників національної, регіональної та місцевої влади, експертів з надання адмінпослуг та був реалізований завдяки Програмі розвитку ООН в Україні.

На завершення семінару-тренінгу учасники мали можливість оцінити ефективність навчання з «Інтеграція послу у ЦНАП: підсумки 2023 року та виклики на 2024 рік» в Івано-Франківській області.

Регіональний захід став важливою платформою для обміну досвідом та формування стратегічних напрямків розвитку ЦНАП на місцевому рівні

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора