Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Фонд державного майна України ініціював створення власної системи Кадрового резерву

Дата: 06.02.2024 09:53
Кількість переглядів: 95

Фото без опису
Фонд державного майна України ініціював створення системи Кадрового резерву для підбору персоналу на керівні посади державних підприємств і товариств різних форм власності. Як повідомили у Фонді, мета системи – надати доступ усім охочим до кар’єрних можливостей у державному секторі.

«Впровадження Кадрового резерву забезпечить прозорість, конкурентний відбір та професійне оцінювання кандидатів. А також безперебійну роботу підприємств у випадку звільнення або відставки поточного директора», – пояснюють у Фонді.

За словами ініціаторів, система Кадрового резерву дає змогу провести конкурентний відбір кандидатів на керівні посади. Тобто лише найкращі кандидати з достатнім рівнем професійних знань, досвіду та лідерських якостей будуть включені до резерву. Крім того, прозорість та об’єктивність відбору кандидатів сприяють уникненню корупційних схем і політичного впливу на призначення.

Долучитись до Кадрового резерву або переглянути актуальні вакансії можна за посиланням: https://hr.spfu.gov.ua/.

Користувачі системи, які вирішили стати претендентами на посади, мають пройти чотири прості кроки: подати анкету, пройти ідентифікацію, оцінювання та включення до резерву. Інструкція для заповнення анкети з покроковим описом розміщена за посиланням: https://hr.spfu.gov.ua/instruction.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора