Наталія Кучма: «Час розпочати підготовку до опалювального сезону 2024-2025 років»
На нараді під головуванням начальника Косівської районної військової адміністрації Наталії Кучми говорили про необхідність належної підготовки до опалювального сезону 2024-2025 років з урахуванням ефективності та раціональності логістичних ланцюгів забезпечення населення паливними дровами.
З порушеного питання доповіли начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Степан Яремин, керівник філії «Кутське лісове господарство» ДП «Ліси України» Юрій Сойма, керівник РП «Райагроліс» Микола Атаманюк та директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак.
«Забезпечення реалізації паливних дров в обсягах, необхідних для задоволення потреб населення району, є пріоритетним. Потрібно системно працювати щодо отримання затверджених лімітів на використання природних ресурсів, враховуючи оптимальність шляхів постачання/перевезення лісопродукції до людей», - наголосила Наталія Кучма.
Лісова галузь Косівщини готова знайти для потреб району необхідний обсяг паливних дров. Для цього територіальні громади проведуть актуальні розрахунки потреб в дровах, виходячи з реальних можливостей та виробничих потужностей лісових господарств району.
Найближчим часом заплановано проведення наради з головами територіальних громад району та лісокористувачами.
«Вирішувати ряд складних питань щодо постачання паливних дров необхідно вже сьогодні, не чекаючи початку нового опалювального сезону у жовтні-листопаді», - підсумувала Наталія Кучма.