Наталія Кучма привітала Владику Юліана із возведенням у сан архієпископа
Сьогодні, 12 лютого 2024 року, голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма зустрілася із Високопреосвященним Архієпископом Коломийським і Косівським Юліаном. Зустріч відбулася в Єпархіальному управлінні Коломийської Єпархії ПЦУ.
Наталія Кучма привітала Владику Юліана із возведенням у сан архієпископа.
«Ця радісна подія є високою оцінкою Вашої діяльності у справі утвердження Православної віри й розквіту Помісної Православної Церкви України, Вашого безкорисливого та самовідданого служіння Богу, ввіреної Вам Єпархії та Україні», - зазначила очільниця Косівського району.
Наталія Кучма подякувала Архіпастирю за підтримку вірян Коломийської Єпархії та воїнів Збройних Сил України, за невтомність в організації волонтерського руху, увагу до родин полеглих за Україну бійців, молитву за омріяну перемогу нашої держави.
Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан подякував за вітання та подарував Наталії Кучмі букет троянд.
Душевної сили і невичерпної наснаги у нових звершеннях на благо Святої Церкви, Владико Юліане!