Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Презентовано новий аналітичний інструмент – дашборд “Гуманітарна допомога”

Дата: 13.02.2024 14:04
Кількість переглядів: 120

Фото без опису
У рамках роботи Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги презентовано новий аналітичний інструмент – дашборд “Гуманітарна допомога”. Створенням дашборду займалось Державне підприємство “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики”.

За посиланням https://www.ioc.gov.ua/analyticsHumanAid/  можна швидко та зручно подивитись інформацію про використання Автоматизованої системи, зокрема: 

  • кількість зареєстрованих гуманітарних вантажів;

  • кількість зареєстрованих декларацій;

  • кількість зареєстрованих отримувачів гуманітарної допомоги.

За допомогою дашборду можна слідкувати як за кількісними показниками, так і проводити аналіз ефективності використання нової системи за певний термін. 

Нагадаємо, Автоматизована система реєстрації та обліку гуманітарної допомоги почала діяти 1 грудня минулого року. Ключова мета системи  – забезпечити прозорий механізм ввезення та розподілу гуманітарної допомоги. За цей час у системі було зареєстровано 4 678 гуманітарних вантажів, подано 2 510 декларацій та зареєстровано 5747 отримувачів. Останній показник свідчить про збільшення Реєстру отримувачів фактично втричі завдяки онлайн реєстрації. Раніше рішення про внесення в Реєстр могла ухвалювати лише Робоча група при Мінсоцполітики, тепер процедура повністю автоматизована та відбувається у кілька хвилин. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора