Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

UNDP відкриває новий набір до Майстерні розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN 2.0”

Дата: 14.02.2024 09:11
Кількість переглядів: 58

Фото без опису
З лютого по червень 2024 року ПРООН в Україні планує втілити проєкт посилення спроможності органів студентського самоврядування (далі ОСС) “Майстерня розвитку органів студентського самоврядування "aGAIN" 2.0” для внутрішньо-переміщених закладів вищої та фахової передвищої освіти з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Основна мета Майстерні пов’язана з розвитком спроможностей студентів як носіїв потужного потенціалу ставати агентами змін та провайдерами соціальної згуртованості в громадах, а також сприянням їх активної залученості до процесів відновлення на рівні закладу освіти та громади. За результатами конкурсного відбору буде обрано 5 ОСС внутрішньо- переміщених закладів освіти, що візьмуть участь в проєкті цього року.

Формат Майстерні передбачає проведення 1-денного навчання на базі кожного з обраних закладів освіти для 20 представників/-ниць активної молоді та членів/-кинь відібраних ОСС, конкурсу студентських мініпроєктів, їх подальшої реалізації до середини 2024 року та фінальної події, що відбудеться в червні та об'єднає 50 студентських лідерів України. Усі витрати, пов’язані з реалізацією даного проєкту, покриваються ПРООН.

Дану ініціативу організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery - Розширення можливостей громад в Україні», та Уряду Данії.

Офіційний анонс та реєстраційну форму можна знайти за посиланням https://bit.ly/49rbt2W Реєстрація триває до 18 лютого 2024 23:59.

Усі витрати, пов’язані з реалізацією даного проєкту, покриваються ПРООН.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора