Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Прикарпатті відбувся Форум у межах проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад, де впроваджуються інклюзивні житлові рішення»

Дата: 15.02.2024 15:28
Кількість переглядів: 66


Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко разом з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації взяла участь у Форумі в рамках проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад, де впроваджуються інклюзивні житлові рішення», що реалізується в Івано-Франківській області. 

Проєкт впроваджується за фінансової підримки Уряду Республіки Корея.

 «З перших днів повномасштабної війни Міжнародна організація міграції насамперед відповідала за проживання внутрішньо переміщених людей, яких в нашу область прибуло більше 150 тис,  і це люди, які втратили свої домівки. Вони -  герої нашого часу, бо змогли на новому місці розпочати нове життя. Міжнародна організації з міграції дуже багато зробила як дрібних ремонтів на наших соціальних  об’єктах, так і надана допомогу на придбанням генераторів і сонячних батарей. Ще одним напрямом роботи з МОМ спільно з облдержадміністрацією стало будівництво соціального житла для ВПО» - розповіла Людмила Сірко.

 У рамках проєкту дві ініціативні групи з Івано-Франківської та Коломийської громади пройшли тренінги, що розширили їх навички зі сприяння інклюзивному діалогу в громадах, після чого розробили та реалізовують плани соціальної згуртованості та плани відновлення соціокультурних інфраструктурних об’єктів громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора