Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»

Дата: 26.02.2024 16:28
Кількість переглядів: 48

Фото без опису
Відповідно до інформації Надзвичайного і Повноважного Посла України в державі Кувейт Олександра Балануци 04-07.03.2024 відбудеться віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024», цільовою аудиторією якої будуть бізнесові кола Кувейту, держав Затоки (GCC) та Близького Сходу.

Метою заходу є налагодження контактів між українськими постачальниками і потенційними імпортерами за кордоном (регіон Близького Сходу).

Українські експортоорієнтовані підприємства – виробники й експортери продуктів харчування, солодощів, сільськогосподарської продукції, промислових товарів, обладнання, хімічних виробів, будівельних матеріалів, медикаментів, меблів, одягу, ІТ та інновацій, матимуть можливість безкоштовно представити власний віртуальний стенд зі своєю продукцією та інвестиційними можливостями (у разі зацікавленості).

Адреса заходу: https://atexpo.online/39/.

У період дії віртуальної виставки (04-07.03.2024) доцільна присутність онлайн англомовних представників компаній для переписки у лайв-чаті. Виставка активна до 09.06.2024 (прохання перевіряти сторінку заходу та власний кабінет стендів 1 раз на тиждень на предмет нових запитів від відвідувачів).

Фото без опису

Для безкоштовної резервації віртуального стенду потрібно зареєструватися на платформі Назовні https://nazovni.online/ (курується МЗС України в рамках підтримки експорту) з коментарем щодо бажання взяти участь у віртуальній виставці «UKRAINE EXPORTS 2024». Після перевірки заявки електронною поштою буде надіслано лінк для налаштування стенду.

Від компаній потрібно оформити свій віртуальний стенд (англійською мовою) і протягом заходу переглядати кабінет свого стенду та сторінку заходу на предмет відвідувачів і залишених заявок. При цьому експонентам необхідно врахувати законодавство арабських держав Затоки, зокрема, у контексті вимог до сертифікації Халяль для продуктів тваринного походження, тощо.

Публікація стенду безкоштовна за допомогою промокоду, який буде надсилатися організаторами після валідації стенду.

Відео-презентація функціоналу платформи для віртуальних виставок:

https://www.youtube.com/watch?v=h4Z1Bo3NSpE

Зацікавленим в участі прохання інформувати департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації за тел. (0342) 55-20-42, e-mail: ums@if.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора