Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Від початку року вже понад 2 тисячі громадян знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості

Дата: 07.03.2024 09:55
Кількість переглядів: 58

Фото без опису
У січні – лютому 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 3,3 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 1,9 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 58,2% (по Україні – 34,0%, 3 місце).

Послугами служби зайнятості у січні - лютому 2024 року скористалися 7,6 тис. осіб, з них 4,7 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 2,1 тис. осіб, зокрема 1,2 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування склав 28,3% (по Україні -  17,2%, 1 місце).

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 42 особи. Крім того, 331 особа була залучена до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 478 безробітних проходили професійне навчання. 171 особа отримала ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.

Станом на 1 березня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,9 тис. осіб.

Вкотре наголошуємо на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора