Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розпочато прийом творів на літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича

Дата: 18.03.2024 15:39
Кількість переглядів: 61

Фото без опису
Розпочато прийом творів на Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!». Конкурс засновано Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Конкурс проводиться щороку.

Його метою є утвердження історичної пам'яті українського народу, національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей і пріоритетів - патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань нашого народу ХХ - ХХІ століть, в тому числі героїв московсько-української війни, розв'язаної росією у 2014 році.

До участі у конкурсі запрошуються особи, яким виповнилося 15 років. Конкурс проводиться у номінації «Художні твори». На конкурс висуваються нові оригінальні твори написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. Обсяг роботи: до 50 сторінок у форматі Word (міжрядковий інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14).

Тематикою творів є події та долі учасників національно-визвольного руху в Україні ХХ - ХХІ століть, волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у московсько-українській війні, розв'язаній росією у 2014 році.

Прийом конкурсних робіт триває з 1 березня до 1 липня.

Конкурсні роботи надсилаються за адресою: bibliovv@ukr.net. У темі листа заначити «Конкурс, оргкомітет».

До конкурсної роботи слід додати окремий файл з інформацією про автора за такою формою:

  • назва конкурсної роботи;
  • ПІБ та фото автора у форматі PDF;
  • вік автора, навчальний заклад або місце роботи, фах;
  • електронна пошта і номер мобільного телефону конкурсанта;
  • поштова адреса для пересилки відзнак Конкурсу, якщо конкурсант посів призове місце.

Переможці конкурсу отримують звання лауреата та нагороджуються грамотами. Кращі конкурсні роботи увійдуть до збірника конкурсу-2024.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора