Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мінфін змінив коди рахунків для сплати ПДВ при імпорті ліків та медичних виробів

Дата: 04.04.2024 15:13
Кількість переглядів: 56

Фото без опису
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області інформує, що Міністерство фінансів України (Мінфін) наказом від 29.03.2024 р. №155 внесло зміни до Класифікації доходів бюджету, затвердженої раніше іншим наказом міністерства від 14.01.2011 р. № 11.

У новій редакції викладено коди рахунків для сплати податку на додану вартість (ПДВ) при імпорті товарів, а саме:

14070100 — ПДВ з ввезених на митну територію України товарів. Цей код не поширюється на:

  • препарати, дозволені для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів;
  • медичні вироби, які внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджується документом про відповідність, та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію і застосування в Україні;
  • ліки, медичні вироби та/або медичне обладнання, дозволені для застосування в межах клінічних випробувань, дозвіл на проведення яких надано МОЗ України, а також незареєстрованих препаратів у межах програм розширеного доступу пацієнтів до таких ліків та/або програм доступу суб’єктів дослідження (пацієнтів) до досліджуваного препарату після завершення клінічного випробування. Перелік та обсяги таких ліків визначаються МОЗ України в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про лікарські засоби».

14070200 — ПДВ на вид операцій з ввезення на митну територію України препаратів, медичних виробів тощо (цей код застосовується до тих категорії товарів, на які не поширюється код 14070100).

Наказ № 155 набере чинності з 1 квітня 2024 р., але не раніше дня його офіційного опублікування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора