ЛОТ: Композиція «Мелодія вічності»
Пропонуємо вашій увазі лот, який буде представлено на ІІІ благодійному аукціоні на підтримку Збройних Сил України – композицію «Мелодія вічності».
Дана композиція включає в себе картину «Шешорський гук» – (розмір 70х70 см., полотно, акрилові фарби).
Автор картини – дружина військовослужбовця, вчитель образотворчого мистецтва та керівник гуртка «Чарівна палітра» Шешорської гімназії ім.В’ячеслава Чорновола Іванишин Вікторія Анатоліївна;
Фарфорова лялька «Гуцулка Ксеня» – (традиційний гуцульський одяг села Шешори ручної роботи: старовинна гуцульська запаска, ткана попружка (крайка), вишита сорочка технікою «низинка», капці, чільце, тайстра, зґарди, скрипка).
Робота учасників гуртка «Голочка» із числа дітей військовослужбовців та ВПО під керівництвом вчителя трудового навчання та керівника гуртка Шешорської гімназії ім. В’ячеслава Чорновола Братівник Оксани Василівни.
Зацікавилися лотом та бажаєте взяти участь в аукціоні на підтримку Збройних сил України!? Долучайтеся! Аукціон вже стартує! За більш детальною інформацією звертайтеся до контактної особи Ірини Іванишин –
тел.: 0678033605.
Організатором третього благодійного аукціону є громадська організація «Туристична Асоціація «Гуцулія» за підтримки Косівської районної державної (військової) адміністрації.