Ікону «Пелюстки віри» виставили на благодійний аукціон
Ікону, на якій маленький Ісус сидить на руках своєї Матері, Богородиці Діви Марії, та правою рукою благословляє світ на добро і мир, представили на благодійний аукціон у підтримку Збройних Сил України.
Ікона «Пелюстки віри», виконана у техніці акрилового розпису на дереві, є дипломною роботою Ольги Сніховської під умілим наставництвом викладачів Косівського фахового коледжу ЛНАМ Ігоря Барановського та Павла Мороза.
Придбати ікону-панно, яка цінується передусім своєю обереговою функцією, та долучитися до благородної справи допомоги Українському війську можна на благодійному аукціоні, організатором якого виступає громадська організація «Туристична Асоціація «Гуцулія» за підтримки Косівської районної державної (військової) адміністрації.
Контактна особа для більш детальної інформації – Ірина Іванишин, моб. тел. 067 803 36 05. Дата проведення аукціону у Косові – 10 травня 2024 року.