Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 08.05.2024 14:24
Кількість переглядів: 53

Фото без опису
ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

Спорудження свердловин 100, 102 Микуличинського родовища. Оброблення та видалення відходів (операції D1, D9; відходи: 01 05 04 Прісноводні бурові розчини та відходи: 01 05 07 Бурові розчини та відходи, що містять барит, інші, ніж зазначені за кодами 01 05 05 і 01 05 06; 01 05 08 Бурові шлами та відходи, що містять хлориди, інші, ніж зазначені за кодами 01 05 05 та 01 05 06; 01 05 99 Інші відходи цієї підгрупи) під час спорудження свердловин 100, 102 Микуличинського родовища. Планованою діяльністю передбачається споруджування свердловин №100, 102 Микуличинського родовища з метою розкриття продуктивних горизонтів P3ml1 (klw+pdrq). Свердловини закладаються як розвідувальні, проектною глибиною 2700 м по вертикальному стовбуру. Конструкція свердловин: Направлення 0 473,1 мм (інтервал 0-30 м), буріння проектується здійснити роторним способом з долотом діаметром 558,8 мм.; кондуктор 0 339,7 мм (інтервал 30­150 м), буріння проектується здійснити сумісним з долотом діаметром 444,5 мм.; проміжна колона 0 244,5 мм (інтервал 150-2200 м), буріння проектується здійснити сумісним способом долотом діаметром 311,1 мм; експлуатаційна колона 0 177,8 мм (інтервал 2200-2754 м), буріння проектується здійснити сумісним способом долотом діаметром 215,9 мм. Оброблення та видалення відходів здійснюється у 3-х шламових амбарах та факельному амбарі. Бурові відходи не є небезпечними і підлягають тужавінню та видаленню безпосередньо на майданчику будівництва в шламових амбарах. Для нейтралізації бурового шламу (видаленої породи) та відпрацьованої промивальної рідини в шламові амбари вводять композицію, в яку входять фосфогіпс, солома і органічні добрива. Композицію готують поблизу амбарів, перемішують з відходами або вносять періодично в шламові амбари по мірі їх заповнення.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

  1. Суб'єкт господарювання

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" 00135390

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають

відмітку у паспорті)

Україна, 04053, місто Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

  1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації вул. Сахарова, 23А, м. Івано-Франківськ, 76014 main@eco.if.gov.ua. (0342) 52-61-50 Пліхтяк А.Д.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

  1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Управлінням екології та

природних

ресурсів Івано-Франківської обласної державної

адміністрації.

Дозвіл на

здійснення

операцій з

оброблення відходів, що

видається Міністерством захисту

довкілля та природних

ресурсів України. Закон

України

«Про оцінку

впливу на

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати нормативний документ, що передбачає його видачу)

довкілля». Закон України «Про управління відходами».

  1. . Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення

Громадські слухання відбудуться

1 Дата та час: 24.05.2024 10:00;

1

Лінк: https://meet.aoogle.com/cac-hbrh-xrb:

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

  1. . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації вул. Сахарова, 23А, м. Івано-Франківськ, 76014 main@eco.if.aov.ua (0342) 52­61-50 Пліхтяк А.Д.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

  1. . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації вул. Сахарова, 23А, м. Івано-Франківськ, 76014 main@eco.if.gov.ua (0342) 52­61-50 Пліхтяк А.Д.

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 250 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості) (зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9 . Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

78613, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Вижній Березів, вул.Голинського контактна особа - Бодруг Микола Миколайович. тел.: 2 84 80 66 417. НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», 78400 м. Надвірна, Івано-Франківської обл., вул. Грушевського. 13, контактна особа - Боднарук І. М. Дата з якої громадськість може ознайомитися з документами - 06.05.24р.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами,

контактна особа)

{Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 824 від 14.09.2020, № 967 від 08.09.2023}


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора