Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проєкт єОздоровлення

Дата: 15.05.2024 11:13
Кількість переглядів: 33

Фото без опису
Уже зовсім скоро дитячі голоси наповнять життям табори відпочинку і оздоровлення. Діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, відпочиватимуть безоплатно. І, як і торік, можна буде скористатися програмою «єОздоровлення».

Минулого року Міністерство соціальної політики України запустило проект  «єОздоровлення». Це був пілотний проєкт, який дозволив майже 2000 дітей із малозабезпечених родин відпочити в Карпатах без навантаження на сімейний бюджет.

Батьки отримували на спеціальний рахунок кошти, які можна було витратити на путівку до одного з 15 оздоровчих закладів.

Проєкт «єОздоровлення» довів свою ефективність, тож у 2024 році Міністерство розширює його і сподівається охопити відпочинком ще більше дітей. 

Що змінюється цьогоріч?

☀️ Змінюються вимоги до оздоровчих закладів. 

Тепер вони не обов'язково мають бути розташовані у карпатському регіоні та мати вищу категорію. Проте мають бути внесені до Державного реєстру майнових об'єктів оздоровлення і відпочинку та мати облаштоване укриття.

☀️ Розширюється географія проєкту. 

До нього зможуть долучитися оздоровчі заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві.

☀️Сума на одну дитину буде 15 980 грн (п'ять прожиткових мінімумів). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

❗Отримати путівку через програму «єОздоровлення» можна буде, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної коштом державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.

Більше про програму читайте на сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23722.html.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора