Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інклюзивна молодіжна робота

Дата: 29.05.2024 10:47
Кількість переглядів: 67

Фото без опису
Новий освітній серіал на Дія.Освіта «Інклюзивна молодіжна робота» допоможе працівникам та працівницям молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів.

А також він навчить, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність.

Під час перегляду курсу учасники дізнаються, як забезпечити архітектурну доступність простору, встановити безбар’єрну комунікацію та надихнути молодь стати лідерами позитивних змін. Крім того, до серіалу додано практичний посібник, який детально розглядає інструменти інклюзії в молодіжній роботі.

У 18 серіях експерти та експертки з молодіжної політики й роботи розкажуть про:

– права та можливості молоді;

– інклюзивний підхід у роботі з молоддю;

– виклики та бар’єри, з якими стикається молодь;

– як організовувати інклюзивні заходи;

– кейси інклюзивної роботи з молодіжними просторами.

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» є частиною реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яку ініціювала перша леді – Олена Зеленська.

Серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний за посиланням.

https://osvita.diia.gov.ua/courses/inclusive-youth-work

Навчальний курс «Інклюзивна молодіжна робота» створено з ініціативи Мінцифри для освітньої платформи Дія.Освіта, громадською організацією «Рада жінок Донеччини» за фінансування та в межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України й радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності.

Після перегляду курсу кожен зможе перевірити свої знання у фінальному тесті та отримати сертифікат, який можна, наприклад, додати до резюме.

Здобувайте нові навички разом із Дія.Освіта!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора