Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Україні з'явилося нове видавництво англомовних електронних книжок про Україну — Kovyla Publishing.

Дата: 07.06.2024 14:59
Кількість переглядів: 25

Фото без опису
Заснувала видавництво команда, що раніше працювала разом над книжковим фестивалем Book Space: Вікторія Наріжна, Алла Рибіцька, Вікторія Старикова, Стефана Цебренко, Наталя Корнієнко, Анастасія Мільчаковська та Ігор Петровський. 

Kovyla Publishing спеціалізуватиметься на виданні нонфікшену. Видавництво покликане доносити реальний образ України та українців іноземній аудиторії. 

Дебютною серією книжок стануть збірки художніх репортажів Stories from Ukraine — історій звичайних незвичайних українців, різного віку, із різних регіонів та різних соціальних прошарків. До серії увійдуть три видання, розділені за генераційним принципом: Believers (юне покоління), Fighters (дорослі) та Keepers (літні люди). 

«Цей поділ покликаний показати, що російсько-українська війна почалася не в 2022 і навіть не у 2014 році, а що це довга історія свідомого намагання знищити українську націю. І що рано чи пізно цю війну Росія таки програє: тому, що українці — винахідливі, сміливі та невтомні, і кожне нове покоління, попри все, тримається за свою ідентичність і готове її відстоювати», — ділиться головна редакторка видавництва Вікторія Наріжна. 

Тексти для серії готують відомі в Україні та за кордоном автори: Олеся Яремчук, Люба Якимчук, Катерина Міхаліцина, Алім Алієв, Остап Сливинський, Лесь Белей, Ірина Славінська та ін. 

Реліз першої серії запланований на 2 жовтня 2024 року. Передзамовити видання за ціною передпродажу можна вже зараз на сайті Amazon.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора