Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розпочато прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки

Дата: 03.07.2024 11:45
Кількість переглядів: 26

Фото без опису
Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2024 рік (далі – Премія).

Премія присуджується в чотирьох номінаціях:

– літературні твори для дітей та юнацтва;

– художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;

– театральні вистави для дітей та юнацтва;

– художні та анімаційні фільми для дітей та юнацтва.

Положенням про Премію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 № 32 (зі змінами), визначено, що на здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх подання на конкурс. До участі в конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

– три примірники твору у друкованому вигляді та за наявності примірник твору в електронній формі (для номінацій: літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва);

– розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі;

– копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

– художні, анімаційні фільми та відеозаписи театральних вистав у електронній формі;

– копії паспорта (у разі висунення колективу – копія паспорта кожного члена колективу) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (у разі висунення колективу

– копія довідки кожного члена колективу), крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі в конкурсі – 1 листопада 2024 року.

При наявності відповідних пропозицій у визначені терміни необхідно подати заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Пакет документів просимо дублювати електронною поштою на адресу: svsk@comin.gov.ua. Контактний телефон: (044) 278-86-96.

Зазначену інформацію розміщено на вебсайті Держкомтелерадіо (https://comin.gov.ua ) у розділі «Діяльність» (рубрика «Премії» – «Премія КМУ імені Лесі Українки» – «Новини про премію імені Лесі Українки»).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора