Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Грантова підтримка аграріїв Івано-Франківщини

Дата: 10.07.2024 13:30
Кількість переглядів: 33

Фото без опису
Як повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації в межах другого грантового циклу проєкту "Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах", що реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Європейського Союзу у Івано-Франківській області окремі мікро- та малі сільгоспвиробники брали участь у трьох програмах грантової підтримки:

  •  Аквакультура;
  •  Гуцульська овеча бриндзя;
  •  Гуцульська коров’яча бриндза.

За результатами розгляду поданих заявок та бізнес-планів, рішенням комітету п'ятнадцять із них було погоджено.

В межах грантової підтримки загальна сума грантів становить 4 млн. 609 тис. гривень.

Серед 15 погоджених заявок 60 % було отримано від фізичних та 40 % - від юридичних осіб.

Найбільша кількість отримувачів допомоги у Верховинському районі - 10 осіб, у Калуському - 3, у Коломийському та Надвірнянському районах - по одному.

За напрямком "Гуцульська коров'яча бриндза" десять сільгоспвиробників отримають кошти на загальну суму 2 млн. 893 тис. грн., за напрямком "Аквакультура" п'ять виробників аквакультури - на загальну суму 1 млн. 716 тис. гривень.

Найпопулярніші інвестиції включають придбання різного роду сільськогосподарського обладнання (трактори, мотоблоки, косарки, обладнання для виробництва сиру, обладнання для аквакультури тощо), а також встановлення сонячних електростанцій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора