Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму

20 Липня, 2022 р., 16:26
Ще від початку повномасштабного вторгнення росії в області розпочала роботу потужна команда ІТ-волонтерів – DUST.Foundation. Вони допомогли розробити систему реєстрації внутрішньо переміщених людей. Завдяки їй уже в перший місяць було врегульовано питання першочергової реєстрації і внутрішньо переміщені особи отримували тимчасові посвідчення. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук на своїй сторінці у мережі Facebook.
20 Липня, 2022 р., 16:10
Українці мають шанс отримати 50-250 тисяч гривень від держави для започаткування власної справи. Отримати фінансування можуть суб’єкти мікропідприємництва чи малого бізнесу, фізичні особи, які:
19 Липня, 2022 р., 17:07
З 11 липня 2022 року набули чинності зміни щодо захисту населення від шкоди вторинних тютюнових викидів, зокрема розширення переліку місць, у яких забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів.
18 Липня, 2022 р., 19:26
Як ми уже повідомляли, у рамках реалізації проєкту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці» в області було започатковано ознайомчі тури для внутрішньо переселених осіб. За словами голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, такі поїздки допомагають людям адаптуватися на Прикарпатті, ознайомитися із культурними надбаннями краю, звичаями та історією нашого краю.
18 Липня, 2022 р., 11:39
На гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я України продовжують надходити дзвінки на зразок: українка на першому триместрі вагітності спостерігається в іншій країні, куди виїхала через війну, і планує там народжувати. Як отримати лікарняний в Україні? І чи потрібно для цього бути на обліку в Україні?
15 Липня, 2022 р., 15:45
Наказом МОЗ України від 11.07.2022 р. № 1194 внесено зміни до наказу Міністерства від 12.03.2022 р. № 474 «Деякі питання отримання гуманітарної та благодійної допомоги в умовах воєнного стану» та розширено перелік закладів-отримувачів підконтрольних речовин, наданих у якості гуманітарної допомоги.
14 Липня, 2022 р., 17:30
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора