Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму

02 Листопада, 2022 р., 15:16
Програма медичних гарантій продовжує працювати навіть під час війни. Пацієнти, як і раніше, можуть отримувати пр безоплатно медичну допомогу, за яку сплачує держава.
02 Листопада, 2022 р., 08:18
Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови спільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича створили вебдодаток «Інтерактивна інформаційна мапа» (https://frontend-diploma.herokuapp.com), за допомогою якої наразі можна дізнатися про безкоштовні мовні курси та розмовні клуби, які діють у області чи обласному центрі, та прийняті місцеві програми з опанування української мови.
01 Листопада, 2022 р., 11:14
Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання.Інсульт — це небезпечне порушення мозкового кровообігу, яке вимагає невідкладного лікування, тому при перших ознаках інсульту необхідно викликати швидку (103) або – за крайньої необхідності – самостійно доставити пацієнта у лікарню. Знання базових правил першої домедичної допомоги теж може відіграти важливу роль у збереженні життя та здоров’я постраждалого.
28 Жовтня, 2022 р., 14:44
Інсульт — це гострий стан, під час якого вражаються кровоносні судини головного мозку. Інсульт виникає, коли судина, по якій кров'ю переноситься кисень і поживні речовини, блокується тромбом (“бляшкою”) або розривається. Коли це відбувається, частина мозку не може отримати з кров’ю постачання кисню та поживних речовин і, як наслідок, починається смерть його клітин. Інсульт може призвести до інвалідності та у деяких випадках — смерті.
28 Жовтня, 2022 р., 11:05
Знеболювальні ліки є важливою складовою медичної допомоги для пацієнтів зі складними захворюваннями.  У медичній практиці для знеболення пацієнтів з онкологією та для полегшення больових синдромів у паліативних пацієнтів використовують наркотичні ліки. З 1 листопада 2022 року їх можна буде отримати за електронним рецептом.  Мова йде про лікарські засоби, обіг яких є суворо обмеженим. Нині ці препарати можна придбати в аптеці виключно за рецептом на спеціальному бланку форми № 3.
28 Жовтня, 2022 р., 10:53
У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що в цілому за 2022 рік  265 сільгоспвиробників області за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9 %»  залучили 870,1 млн грн кредитів, в тому числі за програмою портфельних гарантій держави 80 % - 202,6 млн грн (при заставі  позичальника всього 20 % від суми кредиту) під  0 відсотків терміном на 6 місяців. З них на посівну кампанію до 1 червня  - 410,6 млн грн і з 1 червня по 24 жовтня – 459,5 млн гривень.
28 Жовтня, 2022 р., 10:53
В області тривають осінньо-польові роботи, зокрема збір пізніх культур.
27 Жовтня, 2022 р., 10:39
Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації закликає користувачів Державного аграрного реєстру, які подали заявки на участь в програмі за напрямами бюджетної субсидії на 1 га оброблюваних угідь чи дотації за утримання корів, відслідковувати статус заявки в реєстрі.
27 Жовтня, 2022 р., 10:38
Подбайте про безпечну температуру в холодильнику та морозильній камері. У холодильнику має бути температура 4°С або нижче. У морозильній камері — 0°С або нижче.
26 Жовтня, 2022 р., 12:20
Нещодавно Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням https://work.moz.gov.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора