Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму

07 Жовтня, 2022 р., 14:08
Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що днями, на черговому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики було підтримано законопроєкт № 8051 про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників. 
06 Жовтня, 2022 р., 15:47
Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що Міністерством аграрної політики та продовольства України поліпшено функціонал Державного аграрного реєстру, зокрема, додано найсвіжіші відомості супутникових карт про посіви озимих та ярових врожаю 2022 року та можливість внесення дати дії договору на користування земельними ділянками. Ці оновлення є важливими для ефективності роботи в ДАР не лише для сільгоспвиробників, але і для надавачів підтримки.
06 Жовтня, 2022 р., 13:53
Цьогоріч вступна кампанія до профтехосвіти триватиме до 1 листопада, однак 83 тис. 170 учнів, які вступили до закладів ПТО, вже розпочали навчання. Загалом близько 227 тис. здобувачів розпочали новий навчальний рік у професійно-технічних закладах освіти.
06 Жовтня, 2022 р., 13:52
Туристичний збір Івано-Франківської області за 9 місяців 2022 року становить 13,7 млн грн. А це – на 91,9 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Такі дані надав начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко.
03 Жовтня, 2022 р., 13:39
Під час повномасштабного вторгнення росії держава повністю взяла на себе зобов’язання щодо видатків на фінансування лікування й подальшої медичної реабілітації українських захисників та цивільних.  Попри воєнний стан в Україні працює розгалужена система закладів охорони здоров’я, де медична допомога надається кожній людині як цивільній, так й військовій. Про це розповіла заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак під час спільного брифінгу з заступницею міністра оборони України Ганною Маляр, командувачкою Медичних сил ЗСУ Тетяною Остащенко та заступником начальника науково-дослідного відділу супроводження заходів внутрішньої комунікації Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗСУ, полковником Володимиром Пєтуховим у Харкові. 
03 Жовтня, 2022 р., 09:47
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 р. № 1065 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738» внесено зміни до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Про це повідомляють в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.
29 Вересня, 2022 р., 14:35
Департамент агропромислового розвитку обласної держаної адміністрації повідомляє, що Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний сервіс – електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Як повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, кабінет створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу. Отож, відтепер процес бронювання військовозобов’язаних буде проходити набагато простіше.
28 Вересня, 2022 р., 17:04
Сьогодні на базі Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» відбувся «круглий стіл» з питань проведення в області вакцинальної кампанії. Участь у зібранні взяли представники партнерських організацій, залучені для сприяння вакцинації населення Івано-Франківщини.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора