Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму

15 Вересня, 2022 р., 14:13
Програма реалізується в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та Івано-Франківською міською радою для суб’єктів підприємницької діяльності мікро- та малого бізнесу, який перемістився або в процесі переміщення у Івано-Франківську область.
13 Вересня, 2022 р., 13:52
У 2022 році програма «Доступні ліки», незважаючи на війну, продовжує розширюватися.  7 вересня Кабінет міністрів прийняв постанову, яка дозволить українцям безоплатно отримувати ліки проти хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ). Вартість лікарських засобів відшкодовуватиме Національна служба здоров’я України.
13 Вересня, 2022 р., 13:49
Змінено кінцевий термін подання творів на Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва
09 Вересня, 2022 р., 13:40
Попри війну програма реімбурсації продовжує працювати, а українці мають можливість отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою, їхню вартість аптекам відшкодовує НСЗУ.
09 Вересня, 2022 р., 13:38
Заступник голови  обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин взяв участь у нараді з питань  ведення мисливського господарства в умовах воєнного стану, яку з користувачам мисливських угідь області провів начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Кокоць.  
09 Вересня, 2022 р., 13:28
У світі триває поширення віспи мавп. В Україні станом на 7 вересня випадків цього захворювання, як і підозр на нього, не зафіксовано. Проте маємо бути пильними, зважаючи на міграцію та особливості епідемічних процесів. 
09 Вересня, 2022 р., 13:27
Відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту разом з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі реалізовують проєкт «Єдина Україна».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора