Косівська районна державна адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму

27 Вересня, 2022 р., 15:43
Два українські проекти отримали нагороди у конкурсі Європейської культурної спадщини-2022 – European Heritage Awards/Europa Nostra. Так, ініціатива «Всесвітній день вишиванки» виборола Гран-Прі конкурсу, а проект «Андріївська церква» – став лауреатом.
27 Вересня, 2022 р., 11:44
За оперативними даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 23 вересня зернові та зернобобові культури зібрано на площі 85,5 тис га (59%) при врожайності 56,9 ц/га, намолочено 486,7 тисяч тонн зерна, в тому числі:
27 Вересня, 2022 р., 11:43
Онкологи Прикарпаття б’ють на сполох: в області зріс рівень занедбаності раку, зокрема, навіть візуальних форм. Як повідомляють фахівці Прикарпатського клінічного онкологічного центру, найгірша ситуація з виявленням онкопатології шийки матки, позаяк занедбаність становить 41,5%. Насторожують й інші показники занедбаності раку, а саме: прямої кишки – 40%, молочних залоз – 30%, яйників – 29,4%. Таку статистику погіршила й пандемія COVID-19 і війна в Україні, які своєю чергою обмежили ранню діагностику та профілактичні огляди.
26 Вересня, 2022 р., 13:40
МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.
26 Вересня, 2022 р., 10:15
Так, нещодавно заклади охорони здоров’я області, в яких проводять імунізацію населення, відвідав директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко. Управлінець перевірив ефективність їх функціонування. 
26 Вересня, 2022 р., 10:14
Про стан та перспективи розвитку спорту, зокрема,  боксу на Прикарпатті, проведення змагань і чемпіонатів державного рівня та підтримку  спортсменів і тренерів, які переїхали в область через військові дії йшлося 23 вересня під час робочої зустрічі голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук з керівниками федерації боксу України, народними депутатами України, внутрішньо переміщеними тренерами-викладачами та керівниками управління спорту і молодіжної політики ОДА і обласного відділення НОК України.
23 Вересня, 2022 р., 13:16
Сьогодні, 23 вересня, з портів Одеси, Чорноморська та порту «Південний» відправились 11 суден. На їх борту 201 тис. тонн продовольства для країн Азії та Африки.
15 Вересня, 2022 р., 14:13
Програма реалізується в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та Івано-Франківською міською радою для суб’єктів підприємницької діяльності мікро- та малого бізнесу, який перемістився або в процесі переміщення у Івано-Франківську область.
13 Вересня, 2022 р., 13:52
У 2022 році програма «Доступні ліки», незважаючи на війну, продовжує розширюватися.  7 вересня Кабінет міністрів прийняв постанову, яка дозволить українцям безоплатно отримувати ліки проти хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ). Вартість лікарських засобів відшкодовуватиме Національна служба здоров’я України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора